2017-2018 BAHAR DÖNEMİ İŞ DÜNYASI İLE ENTEGRASYON (İDE) PROGRAMI START ALDI!

2017-2018 Bahar Dönemi’nde Entegratör olarak İş Dünyası ile Entegrasyon (İDE) Programında yer almak isteyen öğrencilerimizin izlemesi gereken süreçlerle ilgili detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.
Başvuru yapmayı planlayan öğrencilerimizin öncelikle
İDE Yönergesini dikkatli bir şekilde okumaları gerekmektedir. Yönergede belirtilen şartları 2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi sonu itibari ile sağlayabilen öğrencilerimiz İş Dünyası ile Entegrasyon (İDE) Programına başvuru yapabileceklerdir.

 

1. ENTEGRATÖRLÜK YAPACAĞI FİRMAYI KENDİSİ AYARLAMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLEMESİ GEREKEN SÜREÇLER

Aşağıdaki ekte belirtilen dokümanlar çıktı alınarak paket halinde İDE protokolü yapmak istediğiniz firmanın ilgili üst düzey bir yetkilisine (Fabrika Müdürü, Genel Müdür vs) imzalatılmak üzere gönderilmelidir. Firma Yetkilisi 2 nüsha olacak şekilde İDE Protokolünü ve tek nüsha olacak şekilde Firma Bilgi Formunu imzaladıktan sonra formlar İDE Genel Koordinatörlüğüne elden veya posta ile teslim edilecektir.

İlgili Kişi:            Hatice Bolat ; (tel: 0326 613 56 00 (4800) , e-posta: tto@iste.edu.tr)
Teslimat Ofisi:    İskenderun Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (İSTE-TTO)

2. İSTE TARAFINDAN AYARLANACAK FİRMALARA BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLEMESİ GEREKEN SÜREÇLER
İSTE tarafından protokol yapılarak ayarlanmış olan firmaların isim ve kontenjan bilgileri İDE Takviminde belirtildiği gibi 8 Ocak 2017 tarihinde açıklanacaktır. Firma bilgileri açıklandıktan sonra öğrenciler İNTORNA yazılımı üzerinden firma tercihlerini yapabileceklerdir."İDE UYGULAMA YÖNERGESİ" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ

"İDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ

"FİRMALAR İÇİN BİLGİLENDİRME NOTU" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ

"FİRMA BİLGİLERİ FORMU" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ